DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80689 14.03.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Szczecin Główny   15:17 R 80689
Szczecin Gumieńce 15:22 15:23 R 5813
Tantow 15:36 15:36 RB 5813
Petershagen(Uckerm) 15:42 15:42  
Casekow 15:45 15:46  
Schönow(Angerm) 15:50 15:50  
Passow(Uckermark) 15:57 15:57  
Angermünde 16:16    
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl (Szczecin Główny --> Tantow)
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw. (Tantow --> Angermünde)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Szczecin Główny --> Tantow)
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Tantow --> Angermünde)
dostęp dla wózków inwalidzkich (Szczecin Główny --> Tantow)
1. i 2. kl. (Szczecin Główny --> Tantow)
klimatyzacja (Szczecin Główny --> Tantow)
Przewozy Regionalne (Szczecin Główny --> Tantow)
autobus szynowy (Szczecin Główny --> Tantow)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.09.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.