DP
Pociągi/linie

Wybór

S 6 Kierunek: Weil der Stadt

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Stuttgart Hbf   01:18 S 6
Stuttgart Nord 01:21 01:21  
Stuttgart-Feuerbach 01:23 01:24  
Stuttgart-Zuffenhausen 01:26 01:27  
Neuwirtshaus(Porscheplatz) 01:28 01:28  
Korntal 01:31 01:31  
Weilimdorf 01:33 01:33  
Ditzingen 01:36 01:36  
Höfingen 01:39 01:39  
Leonberg 01:43 01:43  
Rutesheim 01:46 01:46  
Renningen 01:49 01:52  
Malmsheim 01:54 01:54  
Weil der Stadt 01:57    
Dni kursowania:
kursuje 12. Sty do 17. Lut 2019 So, Nd (Stuttgart Hbf --> Stuttgart-Zuffenhausen) kursuje 12. Sty do 17. Lut 2019 So, Nd; także 1., 2. Cze 2019 (Stuttgart-Zuffenhausen --> Weil der Stadt)
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.