DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99358

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Świder   19:13 SKW99358
Józefów 19:15 19:16  
Michalin 19:18 19:18  
Warszawa Falenica 19:21 19:22  
Warszawa Miedzeszyn 19:24 19:24  
Warszawa Radość 19:26 19:27  
Warszawa Międzylesie 19:29 19:30  
Warszawa Anin 19:31 19:32  
Warszawa Wawer 19:34 19:34  
Warszawa Gocławek 19:37 19:37  
Warszawa Wschodnia 19:48 19:56  
Warszawa Stadion 19:58 19:58  
Warszawa Powiśle 20:00 20:01  
Warszawa Śródmieście PKP 20:03 20:05  
Warszawa Ochota 20:06 20:07  
Warszawa Zachodnia 20:10    
Dni kursowania:
kursuje 4. Sie do 1. Wrz 2018
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.02.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.