DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95773

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   16:00 SKM95773
Gdańsk Główny 16:02 16:03  
Gdańsk Stocznia 16:05 16:05  
Gdańsk Politechnika 16:07 16:07  
Gdańsk Wrzeszcz 16:09 16:10  
Gdańsk Zaspa 16:12 16:12  
Gdańsk Przymorze 16:15 16:15  
Gdańsk Oliwa SKM 16:17 16:17  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 16:19 16:19  
Sopot Wyścigi 16:21 16:21  
Sopot 16:23 16:24  
Sopot Kamienny Potok 16:26 16:26  
Gdynia Orłowo 16:29 16:29  
Gdynia Redłowo 16:31 16:32  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 16:34 16:35  
Gdynia Główna 16:37 16:38  
Gdynia Stocznia 16:39 16:40  
Gdynia Grabówek 16:43 16:43  
Gdynia Leszczynki 16:45 16:45  
Gdynia Chylonia 16:47 16:48  
Gdynia Cisowa 16:50 16:50  
Rumia Janowo 16:54 16:55  
Rumia 16:58 17:01  
Reda 17:05 17:05  
Reda Pieleszewo 17:08 17:08  
Wejherowo Śmiechowo 17:11 17:11  
Wejherowo-Nanice 17:13 17:14  
Wejherowo 17:17    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 8. Gru 2018; oprócz 23. Cze do 1. Wrz 2018, 21., 27., 28. Paź 2018, 17., 18., 24., 25. Lis 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 13.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.