DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69969 07.12.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wrocław Główny   22:29 KD 69969
Wrocław Mikołajów 22:33 22:34  
Wrocław Nadodrze 22:39 22:39  
Wrocław Sołtysowice 22:44 22:44  
Wrocław Psie Pole 22:47 22:47  
Wrocław Zakrzów 22:50 22:50  
Wrocław Pawłowice 22:52 22:52  
Ramiszów 22:56 22:56  
Pasikurowice 22:59 22:59  
Siedlec Trzebnicki 23:02 23:02  
Pierwoszów Miłocin 23:06 23:06  
Brochocin Trzebnicki 23:09 23:09  
Trzebnica 23:13    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 14.12.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.