DP
Pociągi/linie

Wybór

R 43600 WANDA

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bielsko-Biała Główna   07:04 R 43600 WANDA
Bielsko-Biała Wschód 07:06 07:07  
Krzemionki 07:16 07:16  
Kozy 07:20 07:21  
Kozy Zagroda 07:25 07:26  
Kęty Podlesie 07:33 07:34  
Kęty 07:37 07:37  
Zamek Bulowicki 07:42 07:43  
Bulowice 07:46 07:47  
Andrychów Górnica 07:52 07:53  
Andrychów 07:59 07:59  
Inwałd 08:04 08:05  
Chocznia Górna 08:11 08:11  
Chocznia 08:15 08:16  
Wadowice 08:23 08:23  
Klecza Dolna 08:28 08:28  
Klecza Górna 08:32 08:33  
Barwałd Średni 08:37 08:37  
Barwałd Górny 08:40 08:40  
Kalwaria Zebrzydowska 08:46 08:46  
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 08:49 08:56  
Przytkowice 08:59 09:00  
Leńcze 09:04 09:04  
Podolany 09:07 09:07  
Wola Radziszowska 09:09 09:10  
Radziszów 09:14 09:14  
Rzozów 09:19 09:19  
Skawina 09:24 09:26  
Kraków Sidzina 09:30 09:31  
Kraków Swoszowice 09:35 09:36  
Kraków Sanktuarium 09:38 09:38  
Kraków Łagiewniki 09:42 09:42  
Kraków Bonarka 09:44 09:45  
Kraków Podgórze 09:47 09:48  
Kraków Zabłocie 09:49 09:50  
Kraków Główny 09:54    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 25. Lut do 28. Cze 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
tylko 2 kl.
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.