DP
Pociągi/linie

Wybór

ICE 611

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Essen Hbf   14:25 ICE 611
Duisburg Hbf 14:37 14:40  
Düsseldorf Hbf 14:54 14:59  
Köln Hbf 15:48 15:55  
Siegburg/Bonn 16:08 16:09  
Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 16:49 16:52  
Mannheim Hbf 17:23 17:31  
Stuttgart Hbf 18:08 18:14  
Ulm Hbf 19:39 19:41  
Augsburg Hbf 21:02 21:04  
München-Pasing 21:27    
München Hbf 21:35    
Dni kursowania:
kursuje 14. Kwi 2018
Dalsze informacje:
prawdopodobna duża frekwencja (Köln Hbf --> Frankfurt(M) Flughafen Fernbf)
restauracja pokładowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.