DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55409

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Smętowo   15:59 R 55409
Majewo 16:04 16:04  
Morzeszczyn 16:08 16:08  
Kulice Tczewskie 16:12 16:13  
Pelplin 16:17 16:18  
Subkowy 16:23 16:24  
Subkowy Centrum 16:26 16:26  
Czarlin 16:30 16:31  
Tczew 16:39 16:46  
Miłobądz 16:51 16:51  
Pszczółki 16:55 16:55  
Skowarcz 16:57 16:58  
Różyny 17:00 17:01  
Cieplewo 17:03 17:04  
Pruszcz Gdański 17:07 17:08  
Gdańsk Lipce 17:12 17:12  
Gdańsk Orunia 17:15 17:15  
Gdańsk Główny 17:19 17:21  
Gdańsk Wrzeszcz 17:25 17:25  
Gdańsk Oliwa 17:29 17:29  
Sopot 17:34 17:34  
Gdynia Orłowo 17:38 17:39  
Gdynia Główna 17:44 17:48  
Gdynia Chylonia 17:53    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    xx   |    |    |    | 
Mar     |    |xxxxx  xxxxx  xxxxx| 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxxx|  xxxx  xx 
Maj  x  |xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx
Cze   xxxxx  xxxxx| xxx|x  xxxxx | 
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Sie xx  xxxxx| xxx|x  xxxxx |xxxxx 
Wrz  xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  x 
Paź xxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxx
Lis    xxxxx | xxxx  xxxxx  xxxxx| 
Gru  xxxxx  xxxxx |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.