DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 32490

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Köln Hbf   22:52 RB 32490
Köln Messe/Deutz 22:54 22:55  
Köln-Mülheim 22:59 23:00  
Leverkusen-Schlebusch 23:05 23:06  
Opladen 23:09 23:10  
Leichlingen 23:14 23:15  
Solingen Hbf 23:19 23:20  
Haan 23:22 23:23  
Gruiten 23:26 23:27  
Wuppertal-Vohwinkel 23:31 23:32  
Wuppertal Hbf 23:36 23:37  
Wuppertal-Barmen 23:40 23:41  
Wuppertal-Oberbarmen 23:45    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019 (Köln Hbf --> Solingen Hbf) kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 2. Cze 2019 (Solingen Hbf --> Wuppertal Hbf) kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 8. do 10. Lut 2019, 2. Cze 2019 (Wuppertal Hbf --> Wuppertal-Oberbarmen)
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
gniazdko dla laptopów
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.