DP
Pociągi/linie

Wybór

LS 91111

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Łódź Fabryczna   15:16 LS 91111
Łódź Niciarniana 15:19 15:20  
Łódź Widzew 15:22 15:23  
Koluszki 15:33 15:34  
Rogów 15:39 15:40  
Skierniewice 15:59 16:03  
Warszawa Zachodnia 16:31 16:35  
Warszawa Centralna 16:39 16:45  
Warszawa Wschodnia 16:51    
Dni kursowania:
kursuje 23. Lut do 9. Mar 2019 So, Nd
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Łódzka Kolej Aglomeracyjna
możliwa rezerwacja
miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
wagon z oznaczeniami w alfabecie Braille`a
bezpłatne Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.