DP
Pociągi/linie

Wybór

RE 15381 14.03.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Frankfurt(Main)Hbf   23:15 RE 15381
Frankfurt-Niederrad 23:22 23:23  
Walldorf(Hess) 23:29 23:30  
Mörfelden 23:32 23:32  
Groß Gerau-Dornberg 23:37 23:38  
Riedstadt-Goddelau 23:43 23:43  
Stockstadt(Rhein) 23:45 23:46  
Biebesheim 23:48 23:49  
Gernsheim 23:52 23:52  
Groß Rohrheim 23:55 23:56  
Biblis 23:58 23:59  
Bürstadt 00:02 00:03  
Lampertheim 00:06 00:07  
Mannheim-Waldhof 00:12 00:12  
Mannheim Hbf 00:19    
Dalsze informacje:
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.06.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.