DP
Pociągi/linie

Wybór

S 11 17.02.17 Kierunek: S11 Hochstetten

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Ittersbach Rathaus   12:23 S 11
Ittersbach Bahnhof 12:24 12:24  
Ittersbach Industrie, Karlsbad 12:27 12:27  
Spielberg 12:31 12:31  
Langensteinbach St. Barbara, Karlsbad 12:33 12:33  
Langensteinbach Bahnhof 12:35 12:35  
Langensteinbach Schießhüttenäcker (S), Karlsbad 12:36 12:36  
Reichenbach(b. Ettlingen) 12:38 12:38  
Reichenbach Kurpark, Waldbronn 12:40 12:40  
Busenbach 12:42 12:42  
Spinnerei, Ettlingen 12:43 12:43  
Albgaubad, Ettlingen 12:46 12:46  
Ettlingen Stadt 12:47 12:48  
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 12:49 12:49  
Wasen, Ettlingen 12:50 12:50  
Neuwiesenreben, Ettlingen 12:52 12:52  
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 12:54 12:54  
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 12:56 12:56  
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 12:57 12:57  
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 12:59 12:59  
Dammerstock, Karlsruhe 13:00 13:00  
Karlsruhe Albtalbf 13:02 13:02  
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 13:03 13:04  
Poststraße, Karlsruhe 13:05 13:05  
Tivoli, Karlsruhe 13:07 13:07  
Werderstraße, Karlsruhe 13:08 13:08  
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 13:10 13:10  
Kronenplatz (Fritz-Erler-Str.), Karlsruhe 13:12 13:12  
Kronenplatz (Kaiserstr.), Karlsruhe 13:13 13:13  
Karlsruhe Marktplatz (Kaiserstraße) 13:15 13:15  
Herrenstraße, Karlsruhe 13:17 13:17  
Europapl./PostGalerie (Kaiserstr), Karlsruhe 13:19 13:19  
Karlsruhe Mühlburger Tor 13:22 13:22  
Yorckstraße, Karlsruhe 13:24 13:24  
Städt. Klinikum/Moltkestraße, Karlsruhe 13:26 13:26  
Knielinger Allee, Karlsruhe 13:27 13:27  
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 13:29 13:29  
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 13:30 13:30  
Haus Bethlehem, Karlsruhe 13:31 13:31  
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 13:34 13:34  
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 13:36 13:36  
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 13:37 13:37  
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 13:38 13:40  
Eggenstein Süd, Eggenstein-Leopoldshafen 13:43 13:43  
Eggenstein Bf 13:44 13:44  
Eggenstein Spöcker Weg, Eggenstein-Leopoldshafen 13:46 13:46  
Eggenstein Schweriner Straße, Eggenstein-Leopoldsh 13:47 13:47  
Leopoldshafen Viermorgen, Eggenstein-Leopoldshafen 13:49 13:49  
Leopoldshafen Leopoldstr. 13:51 13:51  
Leopoldshafen Frankfurter Straße, Eggenstein-Leopo 13:52 13:52  
Linkenheim Süd, Linkenheim-Hochstetten 13:55 13:55  
Linkenheim Friedrichstraße, Linkenheim-Hochstetten 13:56 13:56  
Linkenheim Rathaus 13:58 13:58  
Linkenheim Schulzentrum, Linkenheim-Hochstetten 14:00 14:00  
Hochstetten Grenzstraße 14:01 14:01  
Hochstetten Altenheim, Linkenheim-Hochstetten 14:02 14:02  
Hochstetten 14:03    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
AVG Karlsruhe
przystanek na żądanie (Eggenstein Süd, Eggenstein-Leopoldshafen --> Eggenstein Süd, Eggenstein-Leopoldshafen)
przystanek na żądanie (Leopoldshafen Viermorgen, Eggenstein-Leopoldshafen --> Leopoldshafen Viermorgen, Eggenstein-Leopoldshafen)
przystanek na żądanie (Linkenheim Süd, Linkenheim-Hochstetten --> Linkenheim Süd, Linkenheim-Hochstetten)
przystanek na żądanie (Hochstetten Altenheim, Linkenheim-Hochstetten --> Hochstetten Altenheim, Linkenheim-Hochstetten)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Bilety DB-NE są ważne

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 29.05.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.