DP
Pociągi/linie

Wybór

S 11 17.02.17 Kierunek: S11 Ittersbach

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Hochstetten   06:41 S 11
Hochstetten Altenheim, Linkenheim-Hochstetten 06:42 06:42  
Hochstetten Grenzstr 06:45 06:45  
Linkenheim Schulzentrum, Linkenheim-Hochstetten 06:46 06:46  
Linkenheim Rathaus 06:47 06:47  
Linkenheim Friedrichstraße, Linkenheim-Hochstetten 06:48 06:49  
Linkenheim Süd, Linkenheim-Hochstetten 06:50 06:50  
Leopoldshafen Frankfurter Straße, Eggenstein-Leopo 06:52 06:52  
Leopoldshafen 06:53 06:53  
Leopoldshafen Viermorgen, Eggenstein-Leopoldshafen 06:55 06:55  
Eggenstein Schweriner Straße, Eggenstein-Leopoldsh 06:56 06:56  
Eggenstein Spöcker Weg, Eggenstein-Leopoldshafen 06:58 06:58  
Eggenstein 06:59 06:59  
Eggenstein Süd, Eggenstein-Leopoldshafen 07:00 07:00  
Karlsruhe-Neureut K. 07:02 07:02  
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 07:03 07:03  
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 07:04 07:04  
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 07:06 07:06  
Haus Bethlehem, Karlsruhe 07:09 07:09  
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 07:10 07:10  
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 07:11 07:11  
Knielinger Allee, Karlsruhe 07:13 07:13  
Städt. Klinikum/Moltkestraße, Karlsruhe 07:14 07:14  
Yorckstraße, Karlsruhe 07:16 07:16  
Karlsruhe Mühlb. Tor 07:18 07:18  
Europapl./PostGalerie (Kaiserstr), Karlsruhe 07:21 07:21  
Herrenstraße, Karlsruhe 07:23 07:23  
Karlsruhe Marktplatz (Kaiserstraße) 07:25 07:25  
Kronenplatz (Kaiserstr.), Karlsruhe 07:27 07:27  
Kronenplatz (Fritz-Erler-Str.), Karlsruhe 07:28 07:28  
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 07:30 07:30  
Werderstraße, Karlsruhe 07:32 07:32  
Tivoli, Karlsruhe 07:33 07:33  
Poststraße, Karlsruhe 07:35 07:35  
Karlsruhe Bfs-Vorpl. 07:36 07:37  
Karlsruhe Albtalbf 07:38 07:38  
Dammerstock, Karlsruhe 07:40 07:40  
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 07:41 07:41  
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 07:43 07:43  
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 07:44 07:44  
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 07:45 07:45  
Neuwiesenreben, Ettlingen 07:47 07:47  
Wasen, Ettlingen 07:49 07:49  
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 07:50 07:50  
Ettlingen Stadt 07:51 07:53  
Albgaubad, Ettlingen 07:54 07:54  
Spinnerei, Ettlingen 07:56 07:56  
Busenbach 07:57 07:58  
Reichenbach Kurpark, Waldbronn 08:00 08:00  
Reichenbach b Ettlng 08:02 08:02  
Langensteinbach Schießhüttenäcker (S), Karlsbad 08:04 08:04  
Langensteinbach 08:05 08:05  
Langensteinbach St. Barbara, Karlsbad 08:06 08:06  
Spielberg 08:10 08:10  
Ittersbach Industrie, Karlsbad 08:13 08:13  
Ittersbach Bahnhof 08:15 08:15  
Ittersbach Rathaus 08:17    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
AVG Karlsruhe
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Bilety DB-NE są ważne

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 30.03.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.