DP
Pociągi/linie

Wybór

L 11342 17.02.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Łódź Kaliska   15:43 L 11342
Łódź Żabieniec 15:47 15:47  
Łódź Radogoszcz Zach 15:50 15:51  
Zgierz 15:54 15:55  
Zgierz Jaracza 15:57 15:58  
Zgierz Północ 16:01 16:01  
Zgierz Kontrewers 16:05 16:05  
Grotniki 16:09 16:10  
Chociszew 16:16 16:16  
Ozorków Nowe Miasto 16:20 16:21  
Ozorków 16:23 16:26  
Sierpów 16:31 16:32  
Łęczyca 16:36 16:36  
Gawrony 16:43 16:44  
Witonia 16:50 16:50  
Kutno 17:01    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Łódzka Kolej Aglomeracyjna
miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
bezpłatne Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.05.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.