DP
Pociągi/linie

Wybór

RE 4366 14.03.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Elsterwerda   18:41 RE 4366
Hohenleipisch 18:45 18:45  
Rückersdorf 18:51 18:52  
Doberlug-Kirchhain 18:56 18:57  
Walddrehna 19:05 19:06  
Luckau-Uckro 19:12 19:13  
Drahnsdorf 19:18 19:19  
Golßen(Niederlausitz) 19:23 19:24  
Klasdorf Glashütte 19:28 19:28  
Baruth(Mark) 19:32 19:33  
Neuhof(b Zossen) 19:39 19:40  
Wünsdorf-Waldstadt 19:43 19:44  
Zossen 19:51 19:52  
Dabendorf 19:55 19:56  
Rangsdorf 20:01 20:02  
Dahlewitz 20:06 20:07  
Blankenfelde(Teltow-Fläming) 20:08 20:10  
Berlin-Lichterfelde Ost 20:25 20:26  
Berlin Südkreuz 20:31 20:33  
Berlin Potsdamer Platz 20:36 20:37  
Berlin Hbf (tief) 20:40    
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Elsterwerda --> )
punkt przekąskowy (Elsterwerda --> )
(Elsterwerda --> )

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.06.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.