DP
Pociągi/linie

Wybór

RE 4709

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Karlsruhe Hbf   06:07 RE 4709
Rastatt 06:18 06:19  
Baden-Baden 06:24 06:25  
Bühl(Baden) 06:31 06:32  
Achern 06:36 06:37  
Renchen 06:41 06:41  
Appenweier 06:46 06:47  
Offenburg 06:52 06:58  
Gengenbach 07:04 07:04  
Biberach(Baden) 07:09 07:10  
Steinach(Baden) 07:13 07:14  
Haslach 07:16 07:17  
Hausach 07:21 07:22  
Hornberg(Schwarzw) 07:29 07:30  
Triberg 07:42 07:43  
St Georgen(Schwarzw) 07:57 07:57  
Villingen(Schwarzw) 08:05 08:06  
Donaueschingen 08:14 08:16  
Immendingen 08:27 08:28  
Engen 08:39 08:40  
Singen(Hohentwiel) 08:50 08:52  
Radolfzell 08:59 09:00  
Allensbach 09:05 09:06  
Konstanz-Petershausen 09:12 09:13  
Konstanz 09:16    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019 (Karlsruhe Hbf --> Immendingen) kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 20. Lip do 8. Wrz 2019 (Immendingen --> Konstanz)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.