DP
Pociągi/linie

Wybór

S 3 13.01.18 Kierunek: Hannover Hbf

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Hildesheim Hbf   06:43 S 3
Harsum 06:47 06:48  
Algermissen 06:51 06:52  
Sehnde 06:57 06:57  
Lehrte 07:05 07:06  
Ahlten 07:10 07:11  
Hannover Anderten-Misburg 07:14 07:14  
Hannover Karl-Wiechert-Allee 07:17 07:18  
Hannover-Kleefeld 07:19 07:20  
Hannover Hbf 07:24    
Dalsze informacje:

udogodnienia dla niepełnosprawnych
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.06.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.