DP
Pociągi/linie

Wybór

R 50700 13.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Chojnice   04:05 R 50700 II/2
Rytel 04:14 04:15   I/1
Rytel Wieś 04:18 04:18   I/1
Gutowiec 04:23 04:24   I/2
Czersk 04:30 04:31   III/2
Łąg 04:36 04:37   I/2
Czarna Woda 04:41 04:42   I/2
Kamienna Karczma 04:46 04:46   II/2
Kaliska 04:51 04:52   I/2
Bytonia 04:55 04:56   I/1
Zblewo 04:59 05:00   I/2
Pinczyn 05:03 05:03   I/2
Piesienice 05:06 05:07   II/2
Starogard Gdański 05:14 05:15   II/2
Szpęgawsk 05:20 05:20   II/2
Swarożyn 05:24 05:25   I/2
Rokitki Tczewskie 05:30 05:31   II/2
Tczew 05:38     IV/7
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 10.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.