DP
Pociągi/linie

Wybór

RE 3132 14.03.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Cottbus   17:00 RE 3132
Guben 17:21 17:22  
Eisenhüttenstadt 17:38 17:39  
Frankfurt(Oder) 17:55 17:57  
Frankfurt(Oder)-Rosengarten 18:01 18:01  
Pillgram 18:04 18:05  
Jacobsdorf(Mark) 18:07 18:08  
Briesen(Mark) 18:11 18:11  
Berkenbrück 18:16 18:16  
Fürstenwalde(Spree) 18:21 18:23  
Erkner 18:33 18:35  
Berlin Ostkreuz 18:52 18:54  
Berlin Ostbahnhof 18:57 18:59  
Berlin Alexanderplatz 19:02 19:03  
Berlin Friedrichstraße 19:06 19:07  
Berlin Hbf 19:09 19:11  
Berlin Zoologischer Garten 19:16 19:17  
Berlin-Charlottenburg 19:20 19:21  
Berlin Wannsee 19:29 19:30  
Potsdam Hbf 19:36 19:38  
Werder(Havel) 19:45 19:46  
Brandenburg Hbf 19:57 20:00  
Kirchmöser 20:06 20:07  
Wusterwitz 20:10 20:11  
Genthin 20:18 20:19  
Güsen(b Genthin) 20:26 20:27  
Burg(Magdeburg) 20:33 20:33  
Magdeburg-Neustadt 20:45 20:46  
Magdeburg Hbf 20:50    
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
punkt przekąskowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.06.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.