DP
Pociągi/linie

Wybór

RE 78929 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Berlin Hbf (tief)   14:32 RE 78929
Berlin Potsdamer Platz 14:34 14:35  
Berlin Südkreuz 14:39 14:41  
Berlin-Lichterfelde Ost 14:45 14:46  
Ludwigsfelde 14:54 14:55  
Thyrow 14:59 15:00  
Trebbin 15:03 15:04  
Luckenwalde 15:12 15:12  
Jüterbog 15:20 15:21  
Niedergörsdorf 15:26 15:26  
Blönsdorf 15:30 15:31  
Zahna 15:37 15:45  
Bülzig 15:48 15:48  
Zörnigall 15:51 15:51  
Lutherstadt Wittenberg Hbf 15:56    
Dalsze informacje:
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
punkt przekąskowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.06.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.