DP
Pociągi/linie

Wybór

17.04.18 S 1, Kierunek: Haste (Minden(Westf) --> Hannover Hbf)
S 1, Kierunek: Haste (Hannover Hbf --> Haste)

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Minden(Westf)   21:35 S 1
Bückeburg 21:40 21:41  
Kirchhorsten 21:45 21:45  
Stadthagen 21:49 21:50  
Lindhorst(Schaumb-Lippe) 21:54 21:54  
Haste 21:59 22:00  
Wunstorf 22:05 22:09  
Dedensen-Gümmer 22:13 22:13  
Seelze 22:17 22:18  
Letter 22:21 22:21  
Hannover-Leinhausen 22:24 22:24  
Hannover-Nordstadt 22:27 22:27  
Hannover Hbf 22:30 22:33 S 1
Hannover Bismarckstr. 22:36 22:36  
Hannover-Linden/Fischerhof 22:40 22:41  
Hannover-Bornum 22:44 22:44  
Empelde 22:46 22:46  
Ronnenberg 22:48 22:49  
Weetzen 22:52 22:53  
Lemmie 22:55 22:55  
Wennigsen(Deister) 22:58 22:58  
Egestorf(Deister) 23:01 23:02  
Kirchdorf(Deister) 23:04 23:04  
Barsinghausen 23:07 23:07  
Winninghausen 23:10 23:11  
Bantorf 23:13 23:13  
Bad Nenndorf 23:17 23:17  
Haste 23:23    
Dalsze informacje:

udogodnienia dla niepełnosprawnych
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.