DP
Pociągi/linie

Wybór

R 3705 17.04.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Kleinreifling   08:02 R 3705
Kastenreith 08:06 08:06  
Weyer 08:09 08:10  
Gaflenz 08:15 08:15  
Oberland OÖ 08:17 08:17  
Waidhofen/Ybbs Stadt 08:25 08:25  
Waidhofen/Ybbs Bahnhof 08:27 08:29  
Böhlerwerk 08:31 08:31  
Rosenau/Ybbs 08:35 08:35  
Hilm-Kematen 08:37 08:38  
Kröllendorf 08:41 08:41  
Ulmerfeld-Hausmening 08:44 08:45  
Greinsfurth 08:48 08:48  
Amstetten NÖ 08:51 09:10 REX 1915
Blindenmarkt 09:14 09:14  
Neumarkt/Ybbs-Karlsbach 09:18 09:18  
Ybbs a.d. Donau 09:21 09:22  
Krummnußbaum an der Westbahn 09:27 09:28  
Pöchlarn 09:31 09:32  
Melk 09:37 09:38  
Loosdorf b.Melk 09:42 09:42  
Prinzersdorf 09:48 09:49  
St.Pölten Hbf 09:55 10:06  
Tullnerfeld 10:19 10:20  
Wien Hütteldorf 10:33 10:34  
Wien Westbahnhof 10:40    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przystanek na żądanie (Gaflenz --> Gaflenz)
przystanek na żądanie (Waidhofen/Ybbs Stadt --> Waidhofen/Ybbs Stadt)
przystanek na żądanie (Böhlerwerk --> Böhlerwerk)
przystanek na żądanie (Rosenau/Ybbs --> Rosenau/Ybbs)
przystanek na żądanie (Kröllendorf --> Kröllendorf)
przystanek na żądanie (Greinsfurth --> Greinsfurth)
rampa dla wózków inwalidzkich
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dostęp dla wózków inwalidzkich
Miejsce dla wózków inwalidzkich - zgłaszać pod tel. +43 5 1717
pojazd niskopodłogowy
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
wsiadanie tylko z ważnym biletem (REX, R, S-Bahn)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.09.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.