DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 32483

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wuppertal-Oberbarmen   19:38 RB 32483
Wuppertal-Barmen 19:40 19:41  
Wuppertal Hbf 19:45 19:46  
Wuppertal-Vohwinkel 19:51 19:52  
Gruiten 19:56 19:56  
Haan 19:59 20:00  
Solingen Hbf 20:03 20:04  
Leichlingen 20:08 20:09  
Opladen 20:12 20:12  
Leverkusen-Schlebusch 20:15 20:16  
Köln-Mülheim 20:23 20:24  
Köln Messe/Deutz 20:29 20:30  
Köln Hbf 20:33 20:36  
Köln West 20:41 20:41  
Köln Süd 20:43 20:44  
Hürth-Kalscheuren 20:48 20:49  
Brühl 20:52 20:53  
Sechtem 20:56 20:57  
Roisdorf 21:01 21:02  
Bonn Hbf 21:06 21:08  
Bonn UN Campus 21:10 21:11  
Bonn-Bad Godesberg 21:14 21:14  
Bonn-Mehlem 21:17    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 8. do 13. Lut 2019, 24., 25. Lut 2019, 9. Mar 2019, 29. do 31. Mar 2019 (Wuppertal-Oberbarmen --> Wuppertal Hbf) kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 24., 25. Lut 2019, 9. Mar 2019, 29. do 31. Mar 2019 (Wuppertal Hbf --> Köln Hbf)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lut xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxx  
Mar xxxxxxxx xxxxxx  xxxxxxxxxxx  
Kwi x  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Cze xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Gru xxxxxxxxxxxxxx            
(Köln Hbf --> Brühl)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lut xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxx  
Mar xxxxxxxx xxxxxx  xxxxxxxxxxx  
Kwi x  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Cze xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Gru xxxxxxxxxxxxxx            
(Brühl --> Sechtem)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx  xxxx
Lut xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxx  
Mar xxxxxxxx xxxxxx  xxxxxxxxxxx  
Kwi x  xxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Cze xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Gru xxxxxxxxxxxxxx            
(Sechtem --> Bonn-Mehlem)
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
gniazdko dla laptopów
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.