DP
Pociągi/linie

Wybór

KM 15601 R90 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Warszawa Gdańska   05:31 KM 15601 R90
Warszawa ZOO 05:33 05:34  
Warszawa Praga 05:37 05:38  
Warszawa Toruńska 05:40 05:40  
Warszawa Żerań 05:43 05:43  
Warszawa Płudy 05:46 05:46  
Warszawa Choszczówka 05:49 05:49  
Legionowo 05:53 05:54  
Legionowo Przystanek 05:56 05:56  
Chotomów 05:58 05:59  
Janówek 06:03 06:04  
Nowy Dwór Mazowiecki 06:06 06:07  
Modlin 06:10 06:11  
Pomiechówek 06:14 06:14  
Brody Warszawskie 06:17 06:18  
Studzianki Nowe 06:20 06:21  
Nasielsk 06:24 06:25  
Kątne 06:28 06:28  
Jackowo Dworskie 06:31 06:31  
Świercze 06:34 06:35  
Kałęczyn 06:38 06:38  
Gąsocin 06:41 06:50  
Gołotczyzna 06:53 06:54  
Ciechanów Przemysłowy 06:59 07:00  
Ciechanów 07:04    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Mazowieckie

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.01.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.