DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95787

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   17:15 SKM95787
Gdańsk Główny 17:17 17:18  
Gdańsk Stocznia 17:20 17:20  
Gdańsk Politechnika 17:22 17:22  
Gdańsk Wrzeszcz 17:24 17:25  
Gdańsk Zaspa 17:27 17:27  
Gdańsk Przymorze 17:30 17:30  
Gdańsk Oliwa SKM 17:32 17:32  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 17:34 17:34  
Sopot Wyścigi 17:36 17:36  
Sopot 17:38 17:39  
Sopot Kamienny Potok 17:41 17:41  
Gdynia Orłowo 17:44 17:44  
Gdynia Redłowo 17:46 17:47  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 17:49 17:50  
Gdynia Główna 17:52 17:53  
Gdynia Stocznia 17:54 17:55  
Gdynia Grabówek 17:58 17:58  
Gdynia Leszczynki 18:00 18:00  
Gdynia Chylonia 18:02 18:03  
Gdynia Cisowa 18:04 18:04  
Rumia Janowo 18:08 18:09  
Rumia 18:11 18:11  
Reda 18:15 18:16  
Reda Pieleszewo 18:18 18:18  
Wejherowo Śmiechowo 18:21 18:22  
Wejherowo-Nanice 18:23 18:24  
Wejherowo 18:26    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    |xxxxx  xxxxx  | xxx| 
Sty  xxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Lut xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxx | 
Mar xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx 
Kwi   xxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  x 
Maj  x x| xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxx 
Cze x  xxxxx |xxxx|  xxxxx  xxxxx| 
Lip  xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  xx
Sie xxx |xxxxx  xx|xx  xxxxx| xxxxx
Wrz   xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxxxx | 
Paź xxxxx  xxxxx  xxxxx|    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 11.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.