DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99360

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Warszawa Falenica   19:39 SKW99360
Warszawa Miedzeszyn 19:41 19:41  
Warszawa Radość 19:43 19:44  
Warszawa Międzylesie 19:46 19:47  
Warszawa Anin 19:48 19:49  
Warszawa Wawer 19:51 19:51  
Warszawa Gocławek 19:54 19:54  
Warszawa Wschodnia 20:06 20:07  
Warszawa Stadion 20:09 20:09  
Warszawa Powiśle 20:11 20:12  
Warszawa Śródmieście PKP 20:14 20:16  
Warszawa Ochota 20:17 20:18  
Warszawa Zachodnia 20:21 20:22  
Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 20:26 20:27  
Warszawa Rakowiec 20:29 20:29  
Warszawa Żwirki i Wigury 20:31 20:31  
Warszawa Służewiec 20:33    
Dni kursowania:
kursuje 6. do 31. Sie 2018 Pn - Pt; oprócz 15. Sie 2018
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.