DP
Pociągi/linie

Wybór

S 1 Kierunek: Herrenberg

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Stuttgart Neckarpark   20:12 S 1
Stuttgart-Bad Cannstatt 20:15 20:16  
Stuttgart Hbf 20:20 20:31  
Stuttgart-Vaihingen 20:45 20:47  
Stuttgart-Rohr 20:48 20:49  
Goldberg(Württ) 20:54 20:54  
Böblingen 20:56 20:56  
Hulb 20:58 20:58  
Ehningen(b Böblingen) 21:01 21:01  
Gärtringen 21:04 21:04  
Nufringen 21:07 21:07  
Herrenberg 21:10    
Dni kursowania:
kursuje 3. Lut 2019
Dalsze informacje:
pociąg dodatkowy
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 29) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.