DP
Pociągi/linie

Wybór

BUS11828

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Terespol   13:17 BUS11828
Kobylany 13:27 13:27  
Małaszewicze 13:31 13:31  
Dobrynka 13:50 13:51  
Chotyłów 14:01 14:11 R 11828
Perkowice 14:15 14:15  
Ogrodniki 14:18 14:18  
Biała Podlaska 14:26 14:26  
Porosiuki 14:31 14:32  
Sokule 14:37 14:37  
Szachy 14:40 14:40  
Sitno 14:43 14:43  
Międzyrzec Podlaski 14:47 14:48  
Misie 14:52 14:53  
Brzozowica 14:57 14:57  
Szaniawy 15:01 15:01  
Matysy 15:04 15:05  
Łuków Zapowiednik 15:09 15:09  
Łuków 15:12 15:13  
Krynka Łukowska 15:18 15:19  
Radomyśl 15:21 15:22  
Dziewule 15:24 15:25  
Borki-Kosy 15:28 15:29  
Kosiorki 15:31 15:32  
Białki Siedleckie 15:34 15:35  
Siedlce Wschodnie 15:37 15:37  
Siedlce 15:40    
Dni kursowania:
kursuje 11. Mar do 7. Cze 2019 Pn - Pt; oprócz 22. Kwi 2019, 1. do 3. Maj 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
połączenie autobusowe (Terespol --> Chotyłów)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Chotyłów --> Siedlce)
przystanek autobusowy poza stacją (Terespol --> Terespol)
przystanek autobusowy poza stacją (Kobylany --> Kobylany)
przystanek autobusowy poza stacją (Małaszewicze --> Małaszewicze)
przystanek autobusowy poza stacją (Dobrynka --> Dobrynka)
tylko 2 kl.
Przewóz rowerów niemożliwy (Terespol --> Chotyłów)
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich (Chotyłów --> Siedlce)
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT) (Chotyłów --> Siedlce)
gniazdko dla laptopów (Chotyłów --> Siedlce)
klimatyzacja (Chotyłów --> Siedlce)
Wifi (Chotyłów --> Siedlce)
dostęp dla wózków inwalidzkich (Chotyłów --> Siedlce)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.