DP
Pociągi/linie

Wybór

SWE87365

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Oberkirch   07:45 SWE87365
Zusenhofen 07:50 07:50  
Appenweier 07:55 07:55  
Offenburg 08:02 08:04  
Offenburg Kreisschulzentrum 08:06 08:07  
Gengenbach 08:12 08:12  
Biberach(Baden) 08:17 08:18  
Steinach(Baden) 08:22 08:22  
Haslach 08:25 08:25  
Hausach 08:30 08:32  
Wolfach 08:37 08:37  
Halbmeil 08:42 08:42  
Schiltach 08:47 08:47  
Schiltach Mitte 08:49 08:49  
Schenkenzell 08:53 08:53  
Alpirsbach 08:57 09:00  
Loßburg-Rodt 09:10 09:10  
Freudenstadt Hbf 09:16    
Dni kursowania:
kursuje 15. Gru 2018 do 14. Gru 2019 So; także 24., 31. Gru 2018 (Oberkirch --> Offenburg) kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019 (Offenburg --> Freudenstadt Hbf)
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.
pomocy przy wsiadaniu udziela kierownik pociągu w 1.wagonie tel.: +49 07821 270290

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.