DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69947 17.05.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wrocław Główny   07:52 KD 69947
Wrocław Mikołajów 07:59 07:59  
Wrocław Nadodrze 08:04 08:04  
Wrocław Sołtysowice 08:09 08:09  
Wrocław Psie Pole 08:12 08:12  
Wrocław Zakrzów 08:15 08:15  
Wrocław Pawłowice 08:17 08:17  
Ramiszów 08:21 08:21  
Pasikurowice 08:23 08:23  
Siedlec Trzebnicki 08:27 08:27  
Pierwoszów Miłocin 08:30 08:30  
Brochocin Trzebnicki 08:33 08:33  
Trzebnica 08:38    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.05.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.