DP
Pociągi/linie

Wybór

BUS11822

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Terespol   05:17 BUS11822
Kobylany 05:27 05:27  
Małaszewicze 05:31 05:31  
Dobrynka 05:50 05:51  
Chotyłów 06:01 06:11 R 11822
Perkowice 06:15 06:15  
Ogrodniki 06:18 06:18  
Biała Podlaska 06:26 06:27  
Porosiuki 06:32 06:33  
Sokule 06:38 06:38  
Szachy 06:41 06:41  
Sitno 06:44 06:44  
Międzyrzec Podlaski 06:48 06:49  
Misie 06:54 06:54  
Brzozowica 06:58 06:59  
Szaniawy 07:02 07:03  
Matysy 07:06 07:06  
Łuków Zapowiednik 07:10 07:11  
Łuków 07:14 07:33  
Krynka Łukowska 07:38 07:39  
Radomyśl 07:41 07:42  
Dziewule 07:44 07:45  
Borki-Kosy 07:48 07:49  
Kosiorki 07:51 07:52  
Białki Siedleckie 07:54 07:55  
Siedlce Wschodnie 07:57 07:58  
Siedlce 08:01    
Dni kursowania:
kursuje 10. Mar do 8. Cze 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
połączenie autobusowe (Terespol --> Chotyłów)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Chotyłów --> Siedlce)
przystanek autobusowy poza stacją (Terespol --> Terespol)
przystanek autobusowy poza stacją (Kobylany --> Kobylany)
przystanek autobusowy poza stacją (Małaszewicze --> Małaszewicze)
przystanek autobusowy poza stacją (Dobrynka --> Dobrynka)
tylko 2 kl.
Przewóz rowerów niemożliwy (Terespol --> Chotyłów)
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich (Chotyłów --> Siedlce)
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT) (Chotyłów --> Siedlce)
gniazdko dla laptopów (Chotyłów --> Siedlce)
klimatyzacja (Chotyłów --> Siedlce)
Wifi (Chotyłów --> Siedlce)
dostęp dla wózków inwalidzkich (Chotyłów --> Siedlce)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.