DP
Pociągi/linie

Wybór

KW 77638 21.03.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Poznań Główny   12:33 KW 77638
Poznań Garbary 12:36 12:37  
Poznań Wschód 12:40 12:46  
Poznań Karolin 12:49 12:49  
Czerwonak 12:53 12:53  
Czerwonak Osiedle 12:55 12:56  
Owińska 13:00 13:00  
Bolechowo 13:03 13:03  
Zielone Wzgórza 13:07 13:07  
Murowana Goślina 13:09 13:10  
Przebędowo 13:12 13:12  
Łopuchowo 13:17 13:17  
Łopuchowo Osiedle 13:19 13:19  
Sława Wielkopolska 13:22 13:22  
Skoki 13:26 13:27  
Roszkowo Wągrowieckie 13:31 13:31  
Przysieczyn 13:35 13:35  
Wągrowiec 13:42    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
Koleje Wielkopolskie
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 26.09.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.