DP
Pociągi/linie

Wybór

Bus 2928

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Zidani Most   21:00 Bus 2928
Rimske Toplice 21:07 21:08  
Lasko 21:16 21:17  
Celje 21:27 21:32 R 2928
Store 21:36 21:37  
Sentjur 21:41 21:42  
Grobelno 21:44 21:45  
Ponikva 21:49 21:49  
Ostrozno 21:53 21:54  
Dolga Gora 21:56 21:57  
Poljcane 22:03 22:04  
Slovenska Bistrica 22:10 22:11  
Pragersko 22:17 22:18  
Race 22:23 22:24  
Orehova vas 22:26 22:26  
Hoce 22:29 22:29  
Maribor Tezno 22:32 22:33  
Maribor 22:37    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx  x xx x
Sty   xx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxx  xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxxx  xxxx  xx 
Maj   x xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx
Cze   xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx        
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.