DP
Pociągi/linie

Wybór

R 34607 BOLEK I LOLEK 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Kraków Główny   10:38 R 34607 BOLEK I LOLEK I/9
Kraków Zabłocie 10:41 10:42   I/1
Kraków Podgórze 10:43 10:44   I/1
Kraków Łagiewniki 10:48 10:48   I/1
Kraków Sanktuarium 10:50 10:50   I/1
Kraków Swoszowice 10:52 10:53   I/1
Kraków Sidzina 10:57 10:57   I/1
Skawina 11:01 11:01   II/1
Rzozów 11:05 11:06    
Radziszów 11:09 11:09    
Wola Radziszowska 11:13 11:14    
Podolany 11:16 11:16    
Leńcze 11:19 11:19    
Przytkowice 11:23 11:24    
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 11:28 11:35    
Kalwaria Zebrzydowska 11:37 11:37    
Barwałd Górny 11:42 11:43    
Barwałd Średni 11:45 11:46    
Klecza Górna 11:50 11:50    
Klecza Dolna 11:55 11:55    
Wadowice 11:59 12:00    
Chocznia 12:07 12:07    
Chocznia Górna 12:10 12:11    
Inwałd 12:18 12:18    
Andrychów 12:24 12:24    
Andrychów Górnica 12:30 12:31    
Bulowice 12:36 12:37    
Zamek Bulowicki 12:40 12:41    
Kęty 12:46 12:46    
Kęty Podlesie 12:49 12:50    
Kozy Zagroda 12:57 12:57    
Kozy 13:02 13:02    
Krzemionki 13:06 13:06    
Bielsko-Biała Wschód 13:15 13:16    
Bielsko-Biała Główna 13:19      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 14.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.