DP
Pociągi/linie

Wybór

17.04.18 R 25436, Kierunek: Varese (Albate-Camerlata --> Como S. Giovanni)
R 40, Kierunek: Varese (Como S. Giovanni --> Chiasso)
S 40, Kierunek: Varese (Chiasso --> Mendrisio)
S 40, Kierunek: Varese (Mendrisio --> Cantello Gaggiolo)
R 40, Kierunek: Varese (Cantello Gaggiolo --> Arcisate)
R 25437, Kierunek: Varese (Arcisate --> Varese)

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Albate-Camerlata   21:07 R 25436 S40
Como S. Giovanni 21:12 21:13 R 40 S40
Chiasso 21:17 21:20 S 40 S40
Balerna 21:23 21:23  
Mendrisio 21:28 21:33 S 40 S40
Stabio 21:36 21:37  
Cantello Gaggiolo 21:40 21:41 R 40 S40
Arcisate 21:44 21:45 R 25437 S40
Induno-Olona 21:48 21:49  
Varese 21:54    
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Albate-Camerlata --> Como S. Giovanni, codziennie )
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Arcisate --> Varese, codziennie )
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Como S. Giovanni --> Mendrisio)
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Mendrisio --> Arcisate)
miejsce postoju wózków inwalidzkich (Albate-Camerlata --> Chiasso, codziennie )
miejsce postoju wózków inwalidzkich (Cantello Gaggiolo --> Varese, codziennie )

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.