DP
Pociągi/linie

Wybór

R 60745 17.04.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Zawadzkie   16:37 R 60745 I/1
Kolonowskie 16:45 16:46   I/1
Fosowskie 16:48 16:49   III/1
Staniszcze Małe 16:51 16:52   I/1
Krasiejów 16:56 16:56   I/1
Ozimek 16:59 17:03    
Dębska Kuźnia 17:09 17:09   I/1
Chrząstowice 17:12 17:12   I/1
Suchy Bór Opolski 17:15 17:15   I/1
Opole Główne 17:23     III/14
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.04.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.