DP
Pociągi/linie

Wybór

R 2929

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Maribor   22:20 R 2929
Maribor Tezno 22:23 22:24  
Hoce 22:27 22:28  
Orehova vas 22:30 22:30  
Race 22:32 22:33  
Pragersko 22:38 22:39  
Slovenska Bistrica 22:44 22:44  
Poljcane 22:51 22:52  
Dolga Gora 22:58 22:59  
Ostrozno 23:01 23:02  
Ponikva 23:05 23:06  
Grobelno 23:09 23:10  
Sentjur 23:13 23:14  
Store 23:18 23:18  
Celje 23:22    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 20. Lip 2019
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.