DP
Pociągi/linie

Wybór

R 5284, Kierunek: Skjern st (Struer st --> Skjern st)
R 5802, Kierunek: Esbjerg st (Skjern st --> Esbjerg st)

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Struer st   21:52 R 5284
Hjerm st 21:58 21:59  
Holstebro st 22:05 22:07  
Bur st 22:16 22:17  
Vemb st 22:21 22:22  
Ulfborg st 22:28 22:29  
Tim st 22:35 22:36  
Hee st 22:41 22:41  
Ringkoebing st 22:46 22:47  
Lem st 22:57 23:03  
Skjern st 23:12 23:13 R 5802
Tarm st 23:16 23:17  
Oelgod st 23:26 23:26  
Gaarde st(DK) 23:30 23:31  
Tistrup st 23:35 23:36  
Sig st(DK) 23:40 23:41  
Varde Nord st 23:46 23:46  
Varde st 23:49 23:50  
Varde Kaserne st 23:51 23:52  
Guldager st 23:58 23:59  
Gjesing st 00:01 00:02  
Spangsbjerg st 00:04 00:05  
Esbjerg st 00:08    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    x    |xx  |  xxxx   xx
Sty x   |xx  |  xx|    xx   | xx | 
Lut   xx|    xx   | xx |   xx    | 
Mar   xx|    xx   | xx |   xx   xxx
Kwi xx  | xx |   xx    |xx  | xxx| 
Maj     xx   x xx |   xxx   |xx  | 
Cze  xx |   xx    |xx  |  xx|    x 
Lip x   | xx |   xx    |xx  |  xx| 
Sie    xx    |xx  |  xx|    xx   | 
Wrz xx  |  xx|    xx   | xx |   xx 
Paź     |xx  |  xx|    xx   | xx | 
Lis   xx|    xx   | xx |   xx    | 
Gru xx  |  x |    |    |    |    |
Dalsze informacje:
przystanek na żądanie (Bur st --> Bur st)
przystanek na żądanie (Tim st --> Tim st)
przystanek na żądanie (Hee st --> Hee st)
przystanek na żądanie (Gaarde st(DK) --> Gaarde st(DK))
przystanek na żądanie (Sig st(DK) --> Sig st(DK))
przystanek na żądanie (Varde Nord st --> Varde Nord st)
przystanek na żądanie (Varde Kaserne st --> Varde Kaserne st)
przystanek na żądanie (Gjesing st --> Gjesing st)
przystanek na żądanie (Spangsbjerg st --> Spangsbjerg st)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona

        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    x    |xx  |    |    | 
Maj     |x   x  x |    xx   | x  | 
Cze   x |    x    | x  |   x|    | 
Lip x   |  x |    x    | x  |  xx| 
Sie    xx    |xx  |  xx|    xx   | 
Wrz xx  |  xx|    xx   | xx |   xx 
Paź     |xx  |  xx|    xx   | xx | 
Lis   xx|    xx   | xx |   xx    | 
Gru xx  |  x |    |    |    |    |


Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.07.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.