DP
Pociągi/linie

Wybór

R 88820

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Szczecin Główny   06:14 R 88820
Szczecin Port Centralny 06:16 06:17  
Szczecin Zdroje 06:24 06:24  
Szczecin Dąbie 06:27 06:28 R 88821
Szczecin Załom 06:34 06:35  
Kliniska 06:38 06:39  
Rurka 06:41 06:42  
Goleniów 06:48 06:51  
Białuń 06:55 06:56  
Łoźnica 07:03 07:04  
Rokita 07:11 07:12  
Wysoka Kamieńska 07:17 07:18  
Stawno 07:22 07:23  
Górki Pomorskie 07:26 07:27  
Jarszewo 07:31 07:31  
Kamień Pomorski 07:37    
Dni kursowania:
kursuje 17. Wrz do 19. Paź 2018 Pn - Pt
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.09.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.