DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK28100

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lublin   08:57 TLK28100
Lubartów 09:19 09:20  
Parczew 09:40 09:41  
Radzyń Podlaski 10:03 10:04  
Łuków 10:21 10:48  
Siedlce 11:06 11:07  
Mińsk Mazowiecki 11:37 11:38  
Warszawa Wschodnia 12:02 12:04  
Warszawa Centralna 12:10 12:25  
Warszawa Zachodnia 12:30 12:32  
Sochaczew 13:09 13:10  
Łowicz Główny 13:33 13:34  
Kutno 14:05 14:06  
Włocławek 14:49 14:50  
Aleksandrów Kujawski 15:19 15:20  
Toruń Główny 15:34 15:36  
Solec Kujawski 15:55 15:56  
Bydgoszcz Wschód 16:06 16:07  
Bydgoszcz Leśna 16:11 16:12  
Bydgoszcz Główna 16:18 16:23  
Nakło nad Notecią 17:00 17:01  
Wyrzysk Osiek 17:16 17:17  
Piła Główna 17:45 18:16 TLK80151
Jastrowie 18:41 18:42  
Szczecinek 19:17 19:18  
Białogard 20:10 20:15  
Kołobrzeg 20:45    
Dni kursowania:
kursuje 14. do 24. Sie 2018
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz przesyłek konduktorskich (Lublin --> Piła Główna)
tylko 2 kl. (Piła Główna --> Kołobrzeg)
sprzedaż napojów i przekąsek z wózka minibar (Lublin --> Piła Główna)
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 12.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.