DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55436

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdynia Główna   22:06 R 55436
Gdynia Orłowo 22:11 22:11  
Sopot 22:15 22:16  
Gdańsk Oliwa 22:19 22:20  
Gdańsk Wrzeszcz 22:24 22:25  
Gdańsk Główny 22:29 22:30  
Gdańsk Orunia 22:33 22:34  
Gdańsk Lipce 22:36 22:37  
Pruszcz Gdański 22:41 22:42  
Cieplewo 22:44 22:45  
Różyny 22:47 22:48  
Skowarcz 22:51 22:52  
Pszczółki 22:54 22:54  
Miłobądz 22:58 22:58  
Tczew 23:04 23:11  
Czarlin 23:18 23:18  
Subkowy 23:27 23:27  
Pelplin 23:33 23:33  
Kulice Tczewskie 23:38 23:38  
Morzeszczyn 23:42 23:43  
Majewo 23:46 23:47  
Smętowo 23:53    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 9. Mar 2018 Pn - Pt, Nd; oprócz 24., 25., 31. Gru 2017, 5. Sty 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.