DP
Pociągi/linie

Wybór

KW 77002 21.03.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Poznań Główny   15:51 KW 77002
Poznań Garbary 15:54 15:55  
Poznań Wschód 15:58 15:58  
Poznań Karolin 16:02 16:02  
Czerwonak 16:05 16:06  
Czerwonak Osiedle 16:08 16:08  
Owińska 16:12 16:12  
Bolechowo 16:16 16:16  
Zielone Wzgórza 16:20 16:20  
Murowana Goślina 16:22 16:22  
Przebędowo 16:24 16:24  
Łopuchowo 16:29 16:29  
Łopuchowo Osiedle 16:31 16:31  
Sława Wielkopolska 16:36 16:36  
Skoki 16:40 16:40  
Roszkowo Wągrowieckie 16:44 16:44  
Przysieczyn 16:48 16:48  
Wągrowiec 16:55    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
Koleje Wielkopolskie
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 29.03.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.