DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80346

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Szczecin Główny   22:35 R 80346
Szczecin Port Centralny 22:38 22:38  
Szczecin Zdroje 22:46 22:47  
Szczecin Dąbie 22:50 22:50  
Szczecin Zdunowo 22:56 22:56  
Reptowo 23:02 23:02  
Miedwiecko 23:06 23:07  
Grzędzice Stargardzkie 23:10 23:11  
Stargard 23:17    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |   x|    |x   |  x |x   x 
Sty x   |x   |    |    |    |    | 
Mar     |    x    | x  |   x|    |x
Kwi     | x  |   x|    | x  |  x | 
Maj     x    | x  |   x|    |x   | 
Cze  x  |   x|    |x   |  x |    x 
Lip     | x  |   x|    |x   |  x | 
Sie    x|    |x   |  x |    x    | 
Wrz x   |  x |    x    | x  |   x| 
Paź     |x   |  x |    x    | x  | 
Lis   x |    x    | x  |   x|    | 
Gru x   |  x |    |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.