DP
Pociągi/linie

Wybór

R 5021 17.02.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Miskolc Tiszai pu   23:00 R 5021
Nyekladhaza 23:10 23:11  
Emöd 23:16 23:17  
Csincse 23:21 23:22  
Mezökeresztes-Mezon. 23:28 23:29  
Mezökövesd felsö 23:34 23:35  
Mezökövesd 23:37 23:38  
Szihalom 23:43 23:44  
Füzesabony 23:50    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl. ( 22. Lut do 9. Gru 2017)
przewóz rowerów z obowiązkiem rezerwacji ( 17. do 21. Lut 2017)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 30.03.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.