DP
Pociągi/linie

Wybór

R 99404 17.02.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Racibórz   13:12 R 99404  
Racibórz Markowice 13:16 13:16   II/2
Nędza 13:21 13:21   II/2
Kuźnia Raciborska 13:27 13:27   I/2
Dziergowice 13:32 13:32   II/2
Bierawa 13:39 13:40   I/2
Kędzierzyn-Koźle Azoty 13:43 13:43   I/2
Kędzierzyn-Koźle 13:50      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.05.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.