DP
Pociągi/linie

Wybór

R 3051 16.02.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Egersund(N)   16:50 R 3051
Hellvik 16:56 16:58  
Sirevaag 17:02 17:03  
Ogna 17:05 17:06  
Brusand 17:09 17:10  
Vigrestad 17:13 17:14  
Varhaug 17:18 17:19  
Naerboe 17:22 17:23  
Bryne 17:28 17:29  
Klepp 17:32 17:33  
Oeksnavadporten 17:35 17:36  
Ganddal 17:38 17:39  
Sandnes 17:41 17:42  
Sandnes Sentrum 17:43 17:44  
Gausel hp 17:48 17:49  
Jaattaavaagen 17:51 17:52  
Mariero 17:54 17:55  
Paradis 17:57 17:58  
Stavanger 18:00    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.07.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.