DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95809 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   15:06 SKM95809 L3
Gdańsk Główny 15:08 15:09  
Gdańsk Stocznia 15:11 15:11  
Gdańsk Politechnika 15:13 15:13  
Gdańsk Wrzeszcz 15:15 15:16  
Gdańsk Zaspa 15:18 15:18  
Gdańsk Przymorze 15:20 15:21  
Gdańsk Oliwa SKM 15:22 15:23  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 15:24 15:25  
Sopot Wyścigi 15:26 15:27  
Sopot 15:29 15:29  
Sopot Kamienny Potok 15:31 15:32  
Gdynia Orłowo 15:34 15:35  
Gdynia Redłowo 15:37 15:37  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 15:39 15:40  
Gdynia Główna 15:42 15:42  
Gdynia Stocznia 15:44 15:44  
Gdynia Grabówek 15:47 15:47  
Gdynia Leszczynki 15:49 15:49  
Gdynia Chylonia 15:51 15:52  
Gdynia Cisowa 15:53 15:53  
Rumia Janowo 15:57 15:58  
Rumia 16:00 16:00  
Reda 16:04 16:04  
Reda Pieleszewo 16:07 16:07  
Wejherowo Śmiechowo 16:09 16:10  
Wejherowo-Nanice 16:12 16:12  
Wejherowo 16:14 16:14  
Gościcino Wejherowskie 16:18 16:18  
Luzino 16:23 16:23  
Strzebielino Morskie 16:27 16:27  
Bożepole Wielkie 16:31 16:31  
Godętowo 16:37 16:43  
Lębork Mosty 16:47 16:47  
Lębork 16:51    
Dni kursowania:
kursuje 26. Maj 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.