DP
Pociągi/linie

Wybór

S 6 Kierunek: Weil der Stadt

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Stuttgart Schwabstr.   00:12 S 6
Stuttgart Feuersee 00:14 00:14  
Stuttgart Stadtmitte 00:15 00:16  
Stuttgart Hbf (tief) 00:17 00:18  
Stuttgart Nord 00:21 00:21  
Stuttgart-Feuerbach 00:23 00:24  
Stuttgart-Zuffenhausen 00:26 00:27  
Neuwirtshaus(Porscheplatz) 00:28 00:28  
Korntal 00:31 00:31  
Weilimdorf 00:33 00:33  
Ditzingen 00:36 00:36  
Höfingen 00:39 00:39  
Leonberg 00:43 00:43  
Rutesheim 00:46 00:46  
Renningen 00:49 00:52  
Malmsheim 00:54 00:54  
Weil der Stadt 00:57    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxx   xxx   xxx    xx
Lut x   xxxx   xxx    xxxx  xx  
Mar xx  xxxxx  xxxx   xxxx  xxxxx
Kwi xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx
Cze x   xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxx 
Gru xx xxxxxxxxxxx            
(Stuttgart Schwabstr. --> Ditzingen)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxx   xxx   xxx    xx
Lut x   xxxx   xxx    xxxx  xx  
Mar xx  xxxxx  xxxx   xxxx  xxx 
Kwi  xxxx    xxxxxx xxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx
Cze x   xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxx 
Gru xx xxxxxxxxxxx            
(Ditzingen --> Renningen)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxx   xxx   xxx    xx
Lut x   xxxx   xxx    xxxx  xx  
Mar xx  xxxxx  xxxx   xxxx  xxx 
Kwi  xxxx    xxxxxx xxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx
Cze x   xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxx 
Gru xx xxxxxxxxxxx            
(Renningen --> Weil der Stadt)
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 29) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.