DP
Pociągi/linie

Wybór

IC 1513 KOPERNIK 13.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Warszawa Zachodnia   06:14 IC 1513 KOPERNIK  
Warszawa Centralna 06:18 06:25   II/1
Warszawa Wschodnia 06:31 06:33    
Iława Główna 08:08 08:18    
Jabłonowo Pomorskie 08:39 08:39    
Toruń Wschodni 09:11 09:12    
Toruń Miasto 09:15 09:15    
Toruń Główny 09:19 09:20    
Solec Kujawski 09:38 09:38    
Bydgoszcz Wschód 09:47 09:48    
Bydgoszcz Leśna 09:51 09:52    
Bydgoszcz Główna 09:57      
Dalsze informacje:
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
wagon barowy
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
przewóz przesyłek konduktorskich
klimatyzacja
PKP Intercity
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
rezerwacja obowiązkowa
wagon z oznaczeniami w alfabecie Braille`a

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.01.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.