DP
Pociągi/linie

Wybór

R 2917

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Maribor   15:20 R 2917
Maribor Tezno 15:23 15:24  
Hoce 15:27 15:28  
Orehova vas 15:30 15:30  
Race 15:32 15:33  
Pragersko 15:38 15:39  
Slovenska Bistrica 15:44 15:44  
Poljcane 15:51 15:52  
Dolga Gora 15:58 15:59  
Ostrozno 16:02 16:02  
Ponikva 16:06 16:06  
Grobelno 16:10 16:10  
Sentjur 16:13 16:14  
Store 16:18 16:19  
Celje 16:23 16:28  
Lasko 16:40 16:41  
Rimske Toplice 16:50 16:51  
Zidani Most 16:59    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 20. Lip 2019
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.