DP
Pociągi/linie

Wybór

TER94007

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Besançon-Viotte   06:32 TER94007
Roche-lez-Beaupre 06:38 06:39  
Novillars 06:41 06:42  
Deluz 06:47 06:48  
Laissey 06:51 06:52  
Baume-les-Dames 07:01 07:02  
Clerval 07:14 07:15  
L'Isle-sur-le-Doubs 07:22 07:23  
Colombier-Fontaine(Doubs) 07:29 07:30  
Voujeaucort 07:35 07:36  
Montbéliard Ville 07:41 07:42  
Hericourt 07:47 07:48  
Belfort Ville 07:56    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 27. Paź 2019 Pn - Pt, Nd; oprócz 23. Cze 2019
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.