DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99360

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Otwock   19:30 SKW99360
Świder 19:33 19:33  
Józefów 19:35 19:36  
Michalin 19:38 19:38  
Warszawa Falenica 19:40 19:41  
Warszawa Miedzeszyn 19:43 19:43  
Warszawa Radość 19:45 19:46  
Warszawa Międzylesie 19:48 19:49  
Warszawa Anin 19:50 19:51  
Warszawa Wawer 19:52 19:53  
Warszawa Gocławek 19:55 19:55  
Warszawa Olszynka Grochowska 19:58 19:58  
Warszawa Wschodnia 20:02 20:03  
Warszawa Stadion 20:05 20:06  
Warszawa Powiśle 20:08 20:08  
Warszawa Śródmieście PKP 20:11 20:12  
Warszawa Ochota 20:14 20:15  
Warszawa Zachodnia 20:18 20:19  
Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 20:23 20:24  
Warszawa Rakowiec 20:26 20:26  
Warszawa Żwirki i Wigury 20:28 20:28  
Warszawa Służewiec 20:31    
Dni kursowania:
kursuje 16. Kwi do 8. Cze 2018 Pn - Pt; oprócz 23. Kwi 2018, 1. do 3. Maj 2018, 16., 31. Maj 2018
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.