DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95785

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   17:00 SKM95785
Gdańsk Główny 17:02 17:03  
Gdańsk Stocznia 17:05 17:05  
Gdańsk Politechnika 17:07 17:07  
Gdańsk Wrzeszcz 17:09 17:10  
Gdańsk Zaspa 17:12 17:12  
Gdańsk Przymorze 17:15 17:15  
Gdańsk Oliwa SKM 17:17 17:17  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 17:19 17:19  
Sopot Wyścigi 17:21 17:21  
Sopot 17:23 17:24  
Sopot Kamienny Potok 17:26 17:26  
Gdynia Orłowo 17:29 17:29  
Gdynia Redłowo 17:31 17:32  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 17:34 17:35  
Gdynia Główna 17:37 17:38  
Gdynia Stocznia 17:39 17:40  
Gdynia Grabówek 17:43 17:43  
Gdynia Leszczynki 17:45 17:45  
Gdynia Chylonia 17:47 17:48  
Gdynia Cisowa 17:49 17:49  
Rumia Janowo 17:53 17:54  
Rumia 17:56 17:57  
Reda 18:01 18:01  
Reda Pieleszewo 18:04 18:04  
Wejherowo Śmiechowo 18:07 18:07  
Wejherowo-Nanice 18:09 18:10  
Wejherowo 18:13    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lut xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx | 
Mar xxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxx|xxxxxx
Kwi xxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Cze xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx  |    | 
Wrz   xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxx  xxx
Lis xxxxxxxxxxxxxxxx  xxxxx |xxxxx 
Gru xxxxxxxx |    |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 12.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.