DP
Pociągi/linie

Wybór

R 43306 KARLIK

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Chałupki   16:42 R 43306 KARLIK
Rudyszwałd 16:44 16:45  
Olza 16:48 16:49  
Bełsznica 16:52 16:52  
Czyżowice 16:56 16:57  
Wodzisław Śląski 17:02 17:13  
Wodzisław Śląski Radlin 17:15 17:15  
Radlin Obszary 17:18 17:19  
Rybnik Rymer 17:22 17:22  
Rybnik Towarowy 17:25 17:26  
Rybnik 17:30 17:31  
Rybnik Paruszowiec 17:33 17:33  
Leszczyny 17:38 17:38  
Czerwionka Dębieńsko 17:41 17:42  
Czerwionka 17:44 17:44  
Orzesze Jaśkowice 17:48 17:48  
Orzesze 17:51 17:51  
Łaziska Górne Brada 17:56 17:56  
Łaziska Górne 17:58 17:59  
Mikołów 18:02 18:02  
Mikołów Jamna 18:05 18:05  
Katowice Piotrowice 18:09 18:10  
Katowice Ligota 18:12 18:13  
Katowice Brynów 18:15 18:16  
Katowice 18:20 18:23  
Katowice Zawodzie 18:26 18:27  
Katowice Szopienice Południowe 18:29 18:30  
Mysłowice 18:36 18:37  
Jaworzno Szczakowa 18:51 18:52 R 43307 KARLIK
Jaworzno Ciężkowice 18:59 18:59  
Balin 19:06 19:07  
Trzebinia 19:16 19:17  
Dulowa 19:25 19:26  
Wola Filipowska 19:32 19:33  
Krzeszowice 19:40 19:41  
Rudawa 19:48 19:49  
Zabierzów 19:53 19:54  
Kraków Business Park 19:56 19:56  
Kraków Mydlniki Wapiennik 19:58 19:59  
Kraków Mydlniki 20:00 20:01  
Kraków Łobzów 20:05 20:06  
Kraków Główny 20:10    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    xxxxx| xxxxx   | xx | 
Sty  xxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx |xxxx|    |    |    | 
Mar     |    |xxx |  xxxxx  xxxxx| 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxxx|  xxxx  xx 
Maj     |xxxxx   xxxx  |xxxx|  xxxx
Cze   xxxxx  xxxxx| xxx|   xxxxx | 
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Sie xx  xxxxx| xxx|   xxxxx |xxxxx 
Wrz  xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  x 
Paź xxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxx
Lis    xxxxx | xxxx  xxxxx  xxxxx| 
Gru  xxxxx  xxxxx |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.