DP
Pociągi/linie

Wybór

R 89124 14.10.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Szczecin Główny   15:30 R 89124 III/6
Szczecin Port Centralny 15:32 15:33   I/2
Szczecin Zdroje 15:40 15:40   II/2
Szczecin Dąbie 15:43 15:44   II/2
Szczecin Zdunowo 15:48 15:49   II/2
Reptowo 15:53 15:54   I/2
Miedwiecko 15:57 15:58   II/2
Grzędzice Stargardzkie 16:01 16:01   II/2
Stargard 16:07 16:09   II/7
Ulikowo 16:14 16:14   II/2
Gogolewo 16:18 16:18   II/2
Trąbki 16:22 16:22   II/2
Lisowo 16:26 16:27   II/2
Chociwel 16:31 16:31   I/2
Cieszyno Łobeskie 16:38 16:39   II/2
Runowo Pomorskie 16:44 16:44   II/2
Lesięcin 16:49 16:49   I/1
Łobez 16:56 17:03    
Worowo 17:08 17:08   II/1
Klępnica 17:11 17:12   I/1
Świdwin 17:18 17:19   II/1
Nielep 17:24 17:25   I/1
Rąbino 17:29 17:30   I/1
Czarnowęsy Pomorskie 17:35 17:36   II/1
Białogard 17:42 17:43   II/2
Kościernica 17:47 17:47   I/1
Nosówko 17:51 17:51   II/1
Dunowo 17:54 17:55   I/1
Koszalin 18:01 18:02   I/1
Skibno 18:09 18:09   II/1
Wiekowo 18:15 18:15   I/1
Karwice 18:22 18:30    
Sławno 18:36 18:37   III/1
Wrześnica 18:43 18:51    
Sycewice 18:54 18:55   I/1
Reblino 18:59 19:09    
Słupsk 19:16     II/11
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.10.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.