DP
Pociągi/linie

Wybór

R 87382 14.10.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Krzyż   13:57 R 87382  
Drawski Młyn 14:01 14:02    
Miały 14:07 14:07    
Mokrz 14:13 14:14    
Wronki 14:19 14:20    
Pęckowo 14:25 14:26    
Szamotuły 14:32 14:34    
Baborówko 14:37 14:37    
Pamiątkowo 14:41 14:42    
Rokietnica 14:46 14:46    
Kiekrz 14:50 14:51    
Poznań Wola 14:55 14:56   I/2
Poznań Główny 15:03      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.12.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.