DP
Pociągi/linie

Wybór

LS 91103

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Łódź Fabryczna   09:26 LS 91103
Łódź Niciarniana 09:29 09:29  
Łódź Widzew 09:32 09:33  
Koluszki 09:44 09:44  
Rogów 09:50 09:50  
Skierniewice 10:05 10:05  
Warszawa Zachodnia 10:34 10:35  
Warszawa Centralna 10:39 10:45  
Warszawa Wschodnia 10:51    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 6. Sty 2019 Wt, So, Nd; oprócz 11. do 18. Gru 2018; także 26. Gru 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Łódzka Kolej Aglomeracyjna
możliwa rezerwacja
miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
wagon z oznaczeniami w alfabecie Braille`a
bezpłatne Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.02.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.