DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 32475

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wuppertal-Oberbarmen   18:13 RB 32475
Wuppertal-Barmen 18:15 18:16  
Wuppertal Hbf 18:19 18:20  
Wuppertal-Vohwinkel 18:25 18:26  
Gruiten 18:29 18:30  
Haan 18:33 18:34  
Solingen Hbf 18:36 18:37  
Leichlingen 18:41 18:41  
Opladen 18:45 18:45  
Leverkusen-Schlebusch 18:48 18:49  
Köln-Mülheim 18:56 18:57  
Köln Messe/Deutz 19:01 19:02  
Köln Hbf 19:05    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 15. Gru 2018, 8. do 13. Lut 2019, 8., 9. Cze 2019 (Wuppertal-Oberbarmen --> Wuppertal Hbf) kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 15. Gru 2018, 8., 9. Cze 2019 (Wuppertal Hbf --> Köln Hbf)
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
gniazdko dla laptopów
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.