DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69967 07.12.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wrocław Główny   21:01 KD 69967
Wrocław Mikołajów 21:06 21:07  
Wrocław Nadodrze 21:12 21:12  
Wrocław Sołtysowice 21:17 21:17  
Wrocław Psie Pole 21:21 21:21  
Wrocław Zakrzów 21:24 21:24  
Wrocław Pawłowice 21:26 21:26  
Ramiszów 21:29 21:29  
Pasikurowice 21:32 21:32  
Siedlec Trzebnicki 21:35 21:35  
Pierwoszów Miłocin 21:38 21:38  
Brochocin Trzebnicki 21:41 21:41  
Trzebnica 21:46    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 14.12.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.