DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55460 13.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Bydgoszcz Główna   18:35 R 55460  
Bydgoszcz Leśna 18:39 18:40    
Bydgoszcz Bielawy 18:42 18:42    
Bydgoszcz Wschód 18:45 18:46    
Solec Kujawski 18:54 18:54   II/2
Cierpice 19:05 19:05    
Toruń Kluczyki 19:10 19:11   II/202
Toruń Główny 19:15 19:16 R 55461  
Toruń Miasto 19:19 19:19   I/1
Toruń Wschodni 19:22 19:23   I/1
Papowo Toruńskie 19:27 19:28   I/1
Turzno 19:31 19:32   II/1
Kamionki Jezioro 19:35 19:35   I/1
Rychnowo Wielkie 19:38 19:38   II/1
Kowalewo Pomorskie 19:42 19:42   II/1
Zieleń 19:47 19:47   II/1
Wąbrzeźno 19:52 19:52   II/1
Książki 19:58 19:59   I/1
Jabłonowo Pomorskie 20:06     III/6
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.09.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.