DP
Pociągi/linie

Wybór

R 50401 13.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Włocławek   04:23 R 50401 I/3
Włocławek Zazamcze 04:25 04:25   I/1
Brzezie 04:30 04:31   I/1
Lubanie 04:36 04:36   I/1
Nieszawa Waganiec 04:42 04:42   II/1
Turzno Kujawskie 04:47 04:48   I/1
Aleksandrów Kujawski 04:53 04:54   I/1
Otłoczyn 04:57 04:58   I/1
Brzoza Toruńska 05:02 05:02   I/1
Toruń Czerniewice 05:04 05:05   I/1
Toruń Główny 05:12 05:15   II/1
Toruń Kluczyki 05:18 05:19   I/201
Solec Kujawski 05:36 05:37   I/1
Bydgoszcz Wschód 05:45 05:46   I/201
Bydgoszcz Bielawy 05:48 05:49   I/1
Bydgoszcz Leśna 05:51 05:51   I/1
Bydgoszcz Główna 05:57      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 14.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.