DP
Pociągi/linie

Wybór

R 85202

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Słupsk   05:28 R 85202
Jezierzyce Słupskie 05:35 05:35  
Damnica 05:44 05:50  
Strzyżyno Słupskie 05:55 05:56  
Głuszyno Pomorskie 05:59 05:59  
Potęgowo 06:03 06:04  
Pogorzelice 06:11 06:11  
Leśnice 06:14 06:14  
Lębork 06:19 06:20  
Lębork Mosty 06:23 06:23  
Godętowo 06:28 06:28  
Bożepole Wielkie 06:34 06:34  
Strzebielino Morskie 06:38 06:38  
Luzino 06:42 06:47  
Gościcino Wejherowskie 06:52 06:52  
Wejherowo 06:56 06:57  
Reda 07:05 07:08  
Rumia 07:12 07:12  
Gdynia Chylonia 07:19 07:20  
Gdynia Główna 07:25 07:35  
Gdynia Orłowo 07:39 07:40  
Sopot 07:44 07:46  
Gdańsk Oliwa 07:49 07:49  
Gdańsk Wrzeszcz 07:53 07:55  
Gdańsk Główny 08:00 08:01  
Gdańsk Orunia 08:04 08:05  
Gdańsk Lipce 08:07 08:08  
Pruszcz Gdański 08:12 08:12  
Cieplewo 08:15 08:15  
Różyny 08:18 08:18  
Skowarcz 08:21 08:22  
Pszczółki 08:24 08:25  
Miłobądz 08:28 08:28  
Tczew 08:34 08:35  
Czarlin 08:41 08:41  
Subkowy 08:49 08:49  
Pelplin 08:55 08:55  
Kulice Tczewskie 09:00 09:00  
Morzeszczyn 09:04 09:04  
Majewo 09:07 09:08  
Smętowo 09:14 09:25  
Twarda Góra 09:30 09:31  
Warlubie 09:40 09:40  
Laskowice Pomorskie 09:51 09:56  
Terespol Pomorski 10:06 10:06  
Parlin 10:11 10:12  
Pruszcz Pomorski 10:16 10:17  
Kotomierz 10:22 10:22  
Maksymilianowo 10:29 10:29  
Rynkowo Wiadukt 10:35 10:35  
Bydgoszcz Główna 10:39    
Dni kursowania:
kursuje 18. do 25. Maj 2018 Pn - Pt
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
wagon bezpośredni
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.11.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.