DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80249

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Słupsk   08:06 R 80249
Reblino 08:11 08:12  
Sycewice 08:15 08:16  
Wrześnica 08:19 08:20  
Sławno 08:25 08:26  
Karwice 08:31 08:32  
Wiekowo 08:38 08:39  
Skibno 08:44 08:44  
Koszalin 08:52 08:53  
Dunowo 08:59 08:59  
Nosówko 09:02 09:03  
Kościernica 09:06 09:07  
Białogard 09:11 09:14  
Czarnowęsy Pomorskie 09:20 09:20  
Rąbino 09:26 09:26  
Nielep 09:31 09:31  
Świdwin 09:39 09:40  
Klępnica 09:46 09:47  
Worowo 09:50 09:50  
Łobez 09:55 09:55  
Lesięcin 10:00 10:01  
Runowo Pomorskie 10:04 10:09  
Cieszyno Łobeskie 10:13 10:14  
Chociwel 10:22 10:22  
Lisowo 10:26 10:26  
Trąbki 10:30 10:31  
Gogolewo 10:34 10:35  
Ulikowo 10:38 10:39  
Stargard 10:45 10:47  
Grzędzice Stargardzkie 10:51 10:51  
Miedwiecko 10:54 10:55  
Reptowo 10:58 10:59  
Szczecin Zdunowo 11:03 11:03  
Szczecin Dąbie 11:08 11:08  
Szczecin Zdroje 11:11 11:11  
Szczecin Główny 11:22    
Dni kursowania:
kursuje 3. do 7. Gru 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.