DP
Pociągi/linie

Wybór

R 11830

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Terespol   16:36 R 11830
Kobylany 16:41 16:42  
Małaszewicze 16:45 16:45  
Dobrynka 16:52 16:53  
Chotyłów 16:57 16:57  
Perkowice 17:01 17:02  
Ogrodniki 17:04 17:05  
Biała Podlaska 17:12 17:12  
Porosiuki 17:17 17:17  
Sokule 17:22 17:23  
Szachy 17:25 17:26  
Sitno 17:28 17:29  
Międzyrzec Podlaski 17:33 17:33  
Misie 17:38 17:38  
Brzozowica 17:42 17:43  
Szaniawy 17:46 17:47  
Matysy 17:50 17:50  
Łuków Zapowiednik 17:54 17:55  
Łuków 17:57    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 25., 31. Gru 2018, 10. Mar do 8. Cze 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
tylko 2 kl.
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
gniazdko dla laptopów
klimatyzacja
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.