DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK51104 BRDA

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bydgoszcz Główna   04:54 TLK51104 BRDA
Bydgoszcz Leśna 04:59 05:00  
Bydgoszcz Wschód 05:05 05:06  
Solec Kujawski 05:15 05:16  
Toruń Główny 05:35 05:37  
Aleksandrów Kujawski 05:52 05:53  
Włocławek 06:17 06:18  
Kutno 07:05 07:06  
Łowicz Główny 07:34 07:35  
Sochaczew 07:57 07:58  
Warszawa Zachodnia 08:31 08:32  
Warszawa Centralna 08:36 08:40  
Warszawa Wschodnia 08:46    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru
Dalsze informacje:
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
przewóz przesyłek konduktorskich (Bydgoszcz Główna --> Warszawa Centralna)
sprzedaż napojów i przekąsek z wózka minibar
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.