DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK74100 SPODEK

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Poznań Główny   08:00 TLK74100 SPODEK
Środa Wielkopolska 08:21 08:22  
Jarocin 08:41 08:43  
Pleszew 08:56 08:57  
Ostrów Wielkopolski 09:16 09:18  
Ostrzeszów 09:34 09:35  
Kępno 09:48 09:49  
Kluczbork 10:14 10:15  
Lubliniec 10:46 10:47  
Tarnowskie Góry 11:10 11:20  
Bytom 11:35 11:36  
Chorzów Miasto 11:46 11:47  
Katowice 11:57    
Dni kursowania:
kursuje 16. do 18. Maj 2018
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz przesyłek konduktorskich
tylko 2 kl.
sprzedaż napojów i przekąsek z wózka minibar
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.09.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.