DP
Pociągi/linie

Wybór

S 1 Kierunek: Frankfurt(Main)Hbf

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Rödermark-Ober Roden   17:58 S 1
Rodgau-Rollwald 18:01 18:01  
Rodgau-Nieder Roden 18:03 18:03  
Rodgau-Dudenhofen 18:05 18:06  
Rodgau-Jügesheim 18:07 18:08  
Rodgau-Hainhausen 18:09 18:10  
Rodgau-Weiskirchen 18:11 18:12  
Obertshausen(Kr Of) 18:14 18:15  
Offenbach-Waldhof 18:17 18:17  
Offenbach-Bieber 18:19 18:20  
Offenbach(Main)Ost 18:22 18:25  
Frankfurt(Main)Süd 18:34 18:35  
Frankfurt(Main)Hbf 18:39    
Dni kursowania:
kursuje 26. Mar do 8. Kwi 2018, 10. do 13. Maj 2018, 31. Maj do 3. Cze 2018, 23. Cze do 5. Sie 2018
Dalsze informacje:
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.