DP
Pociągi/linie

Wybór

KS 40806

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gliwice   08:31 KS 40806
Zabrze 08:39 08:40  
Ruda Śląska 08:44 08:44  
Ruda Chebzie 08:46 08:47  
Świętochłowice 08:50 08:50  
Chorzów Batory 08:52 08:53  
Katowice Załęże 08:56 08:57  
Katowice 09:00    
Dni kursowania:
kursuje 12. Mar do 8. Cze 2018 Pn - Pt; oprócz 2. Kwi 2018, 1., 3., 31. Maj 2018, 1. Cze 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Śląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 12.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.