DP
Pociągi/linie

Wybór

S 1 Kierunek: Frankfurt(Main)Süd

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Rödermark-Ober Roden   17:28 S 1
Rodgau-Rollwald 17:31 17:31  
Rodgau-Nieder Roden 17:33 17:33  
Rodgau-Dudenhofen 17:35 17:36  
Rodgau-Jügesheim 17:37 17:38  
Rodgau-Hainhausen 17:39 17:40  
Rodgau-Weiskirchen 17:41 17:42  
Obertshausen(Kr Of) 17:44 17:45  
Offenbach-Waldhof 17:47 17:47  
Offenbach-Bieber 17:49 17:50  
Offenbach(Main)Ost 17:52 17:55  
Frankfurt(Main)Süd 18:06    
Dni kursowania:
kursuje 26. Mar do 8. Kwi 2018, 10. do 13. Maj 2018, 31. Maj do 3. Cze 2018
Dalsze informacje:
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.03.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.