DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59816

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lębork   14:04 SKM59816
Lębork Mosty 14:07 14:07  
Godętowo 14:12 14:12  
Bożepole Wielkie 14:18 14:18  
Strzebielino Morskie 14:22 14:23  
Luzino 14:27 14:27  
Gościcino Wejherowskie 14:32 14:37  
Wejherowo 14:41 14:47  
Wejherowo-Nanice 14:48 14:48  
Wejherowo Śmiechowo 14:51 14:51  
Reda Pieleszewo 14:53 14:53  
Reda 14:57 14:57  
Rumia 15:02 15:02  
Rumia Janowo 15:05 15:05  
Gdynia Cisowa 15:10 15:10  
Gdynia Chylonia 15:12 15:17  
Gdynia Leszczynki 15:18 15:19  
Gdynia Grabówek 15:20 15:21  
Gdynia Stocznia 15:23 15:24  
Gdynia Główna 15:26 15:27  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 15:28 15:29  
Gdynia Redłowo 15:31 15:32  
Gdynia Orłowo 15:34 15:34  
Sopot Kamienny Potok 15:37 15:37  
Sopot 15:40 15:41  
Sopot Wyścigi 15:42 15:43  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 15:44 15:45  
Gdańsk Oliwa SKM 15:46 15:47  
Gdańsk Przymorze 15:49 15:49  
Gdańsk Zaspa 15:51 15:52  
Gdańsk Wrzeszcz 15:53 15:55  
Gdańsk Politechnika 15:57 15:57  
Gdańsk Stocznia 15:59 15:59  
Gdańsk Główny 16:02 16:03  
Gdańsk Śródmieście 16:05    
Dni kursowania:
kursuje 11. Mar do 9. Cze 2018; oprócz 18., 25. Mar 2018, 8. Kwi 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.