DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK74100 SPODEK

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Poznań Główny   07:37 TLK74100 SPODEK
Środa Wielkopolska 08:05 08:07  
Jarocin 08:26 08:27  
Pleszew 08:39 08:40  
Ostrów Wielkopolski 08:57 08:59  
Ostrzeszów 09:15 09:16  
Kępno 09:31 09:32  
Wieruszów Miasto 09:42 09:43  
Wieluń 10:04 10:05  
Tarnowskie Góry 11:12 11:13  
Bytom 11:30 11:31  
Chorzów Miasto 11:43 11:44  
Katowice 11:55    
Dni kursowania:
kursuje 27. Sty 2018
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz przesyłek konduktorskich
tylko 2 kl.
sprzedaż napojów i przekąsek z wózka minibar
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.09.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.