DP
Pociągi/linie

Wybór

KS 40804

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gliwice   07:31 KS 40804
Zabrze 07:39 07:40  
Ruda Śląska 07:44 07:45  
Ruda Chebzie 07:47 07:48  
Świętochłowice 07:52 07:52  
Chorzów Batory 07:55 07:55  
Katowice Załęże 07:59 08:00  
Katowice 08:03    
Dni kursowania:
kursuje 15. Cze 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Śląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 12.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.