DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK56104 POMORZANIN 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdynia Główna   07:33 TLK56104 POMORZANIN
Sopot 07:40 07:41  
Gdańsk Oliwa 07:45 07:46  
Gdańsk Wrzeszcz 07:50 07:51  
Gdańsk Główny 07:56 07:59  
Tczew 08:16 08:17  
Laskowice Pomorskie 09:02 09:03  
Bydgoszcz Główna 09:47 09:50  
Inowrocław 10:25 10:27  
Mogilno 10:44 10:45  
Gniezno 11:00 11:01  
Poznań Główny 11:27 11:30  
Kościan 11:55 11:56  
Leszno 12:20 12:21  
Rawicz 12:52 12:53  
Żmigród 13:03 13:04  
Oborniki Śląskie 13:15 13:16  
Wrocław Mikołajów 13:29 13:30  
Wrocław Główny 13:36    
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
przewóz przesyłek konduktorskich
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.01.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.