DP
Pociągi/linie

Wybór

R 90658 20.05.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Malbork   17:29 R 90658
Gronajny 17:34 17:34  
Dąbrówka Malborska 17:37 17:38  
Mleczewo 17:43 17:44  
Mikołajki Pomorskie 17:51 17:51  
Gdakowo 17:55 17:55  
Prabuty 18:01 18:01  
Susz 18:08 18:09  
Redaki 18:14 18:15  
Ząbrowo 18:19 18:20  
Iława Miasto 18:25 18:26  
Iława Główna 18:29    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 29.05.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.