DP
Pociągi/linie

Wybór

KM 15703 R91 13.07.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Nasielsk   20:33 KM 15703 R91
Cieksyn 20:42 20:42  
Wkra 20:49 20:50  
Dalanówek 20:58 20:58  
Płońsk 21:08 21:08  
Arcelin 21:15 21:15  
Baboszewo 21:21 21:21  
Kaczorowo 21:30 21:30  
Raciąż 21:40    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Mazowieckie
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.